![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
16:29, 27 березня
Міжнародні змагання в Таллінні виграв борець із Краматорська Владислав Луб
![5677лубб 5677лубб](https://vp.donetsk.ua/images/5677%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B1.png)
22-24 березня в столиці Естонії відбувся масштабний молодіжний турнір з усіх трьох стилів спортивної боротьби «Tallinn Open-2024», що зібрав понад дві тисячі учасників із 38 країн світу.
Донецьку область у складі збірної України успішно представив 19-річний вихованець Школи вищої спортивної майстерності регіону Владислав Луб із міста Краматорськ, який здобув золоту медаль у віковій групі U20 (2004-2006 роки народження).
Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.
У ваговій категорії 97 кг Луб відзначився впевненими перемогами в чотирьох сутичках, де його супротивниками були: на груповому етапі – борці з Мексики, Естонії та Фінляндії, у фіналі – Нікіта Губарець з Ізраїлю.
Наставниками Владислава є заслужений тренер України Олег Євтушенко і тренер Анатолій Кійко.
Зазначимо, що збірна України посіла перше загальнокомандне місце на змаганнях у Таллінні серед представників і греко-римської, і вільної, і жіночої боротьби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...