08:14, 21 лютого

Боксерский міжнародний турнір виграла спортсменка із Краматорського району

0a1628 n

0a1628 n

З 12 по 18 лютого в румунському Плоєшті відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді «Open Dracula 2024», що зібрав 350 учасників із 22 країн.

Збірна України здобула 25 медалей (13 золотих, 6 срібних та 6 бронзових) і отримала спеціальну нагороду як найкраща команда змагань.

Одну з найвищих нагород до національної скарбнички принесла 17-річна Єлизавета Безверхня з Костянтинівки – студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменка змінного складу відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

У ваговій категорії 81 кг Єлизавета перемогла двох суперниць – представниць Болгарії та Румунії.

Тренерами Безверхньої є Андрій Бичков і Денис Харькін.

Відзначимо, що в 2023 році спортсменка була переможницею чемпіонатів України серед юніорок та молоді, а також здобула «бронзу» юніорського чемпіонату Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію