• Бронзову медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики виборола студентка ДДМА
21:08, 16 лютого

Бронзову медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики виборола студентка ДДМА

422633770 1151556646205490 1689611972821792711 n

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді, що відбувся 2–4 лютого в Києві, зібрав понад 400 учасників із 22 областей та столиці держави.

На змаганнях вдало виступила студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Донбаської державної машинобудівної академії, вихованка ШВСМ Донецької області Марія Ларіна. У штовханні ядра з результатом 14,34 м Марія стала четвертою серед дорослих і третьою серед молоді, повідомили в ДДМА.

Тренують спортсменку – Олексій та Ольга Семенови, Іван Романенко.

За підсумками чемпіонату спортсмени Донеччини показали дуже гідний результат – у командному заліку серед дорослих посіли 3-є місце, набравши 1110 очок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію