• Головна
  • Понад 4,6 тис. адміністративних послуг надано податковою службою Донеччини у січні 2024 року
20:38, 7 лютого

Понад 4,6 тис. адміністративних послуг надано податковою службою Донеччини у січні 2024 року

Понад 4,6 тис. адміністративних послуг надано податковою службою Донеччини у січні 2024 року, фото-1

Однією з основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

З початку 2024 року до податкових органів Донеччини за отриманням адміністративних послуг звернулось 4628 платників податків. Всього суб'єктам звернень надано 4319 адміністративних послуг, з них в електронному вигляді 2159, або 50% від наданих послуг. Відмовлено у наданні адміністративних послуг 307 заявникам у зв'язку з недотриманням вимог щодо їх надання.

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, їх отримали 1934 фізичні особи. Видано 194 довідки про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору.

У січні поточного року зареєстровано 457 платників єдиного податку, надано 944 витяги з Реєстру платників єдиного податку та 11 витягів з реєстру неприбуткових установ та організацій, 17 платників податків – фізичних осіб відмовились від застосування спрощеної системи оподаткування.

Також зареєстровано 250 програмних реєстраторів розрахункових операцій, 63 реєстратори розрахункових операцій, 96 книг обліку розрахункових операцій та 11 розрахункових книжок.

Платникам податків видано 82 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, анульовано 16 ліцензій.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, також були актуальні для платників податків – у січні видано 84 такі довідки.

Крім того, за звітний період зареєстровано 37 платників податку на додану вартість, сформовано та видано 40 витягів з реєстру платників ПДВ.

Ознайомитися з переліком адміністративних послуг, які надає податкова Донеччини, можна на сайті за наступним посиланням https://dn.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

Корисні посилання:

- комунікаційна платформа [email protected];

- контакти та гарячі лінії ГУ ДПС у Донецькій області https://dn.tax.gov.ua/kontakti/;

- підписатися на наш фейсбук https://www.facebook.com/tax.donetsk/;

- чат-бот ДПС «StopViolationBot» t.me/StopOverpriceBot;

- мобільний застосунок «Моя податкова»

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua,

iOS https://t1p.de/lgu5a

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...