• Головна
  • Якість харчування пацієнтів планують покращити у Краматорських лікарнях
22:18, 20 грудня 2023 р.

Якість харчування пацієнтів планують покращити у Краматорських лікарнях

Олександр Гончаренко провів оперативну нараду з керівниками міських лікарень та відділом охорони здоров’я Краматорської міської ради.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

“Тривалий час розмір грошового забезпечення, яке виділяється на харчування одного пацієнта на добу не переглядався. Сьогодні, в умовах, коли є відчутний ріст інфляції, медзаклади вже неспроможні годувати пацієнтів у повному обсязі за ці кошти. Лікарні мають переглянути ці норми, зробити відповідні розрахунки та невдовзі вийти з конкретними пропозиціями на наступний рік”, – таке доручення дав Олександр Гончаренко генеральним директорам міських лікарень.

Під час наради з медиками обговорили також стан ремонтів у лікарнях, які тривають зараз. Особливу увагу акцентували на необхідності завершити ті ремонтні роботи, які розпочали до повномасштабного вторгнення — жити в режимі очікування заклади, які надають людям медичну допомогу не можуть. В деяких випадках завершення ремонтів — життєва необхідність, що дасть змогу суттєво покращити якість надання медичної допомоги мешканцям як нашої громади, так і тим, де в наслідок бойових дій медичні заклади суттєво постраждали.

По стаціонарну допомогу упродовж минулого тижня звернулись 310 краматорців (з них дітей – 33), виписано зі стаціонарів за цей же час 316 пацієнтів.

Амбулаторну допомогу отримали 4969 мешканців міста (з них дітей – 1294), у 212 випадках медики відвідували пацієнтів удома.З 340 проведених тестувань на коронавірус 32 мали позитивний результат.

Краматорці отримують амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу в повному обсязі. Лікарні міста працюють у плановому режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...