![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
15:29, 25 жовтня 2023 р.
Бронзовою призеркою кадетського кубку Європи стала дзюдоїстка з Донеччини
![Бронзовою призеркою кадетського кубку Європи стала дзюдоїс..., фото-1 Бронзовою призеркою кадетського кубку Європи стала дзюдоїстка з Донеччини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
21-22 жовтня в латвійській столиці Ризі відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, за підсумками якого збірна України здобула 8 нагород: 4 «срібла» та 4 «бронзи».
Одну бронзову медаль до національної скарбнички принесла 16-річна спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Сотник.
У ваговій категорії до 57 кг наша дзюдоїстка виграла перший раунд проти Анни Сташкевич із Польщі, далі виявилася сильнішою за Інгрід Комодовскі з Данії. У півфіналі Сотник поступилася ще одній польці Емілії Бєлавській – майбутній чемпіонці, та у вирішальній сутичці за «бронзу» перемогла Лауру Маковей з Португалії.
Відзначимо, що для Вікторії ця нагорода стала дебютною в кар’єрі на рівні Кубку Європи.
Заняття дзюдо спортсменка розпочинала в Лимані, зараз представляє на змаганнях місто Слов’янськ. Її тренерами є Дмитро Ігнатенко, Віталій Іванисенко та Інга Бобровська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...