![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
13:48, 18 жовтня 2023 р.
Переможцем турніру в Іспанії став бодібілдер з Донеччини
![00a00af12 n 00a00af12 n](/dist-assets/images/cap.jpg)
00a00af12 n
З 13 по 15 жовтня в столиці Іспанії Мадриді відбувся престижний міжнародний турнір з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа» – у 2023 році змагання зібрали 560 учасників із 42 країн.
У складі збірної України від Донецької області виступили два спортсмени.
Роман Губрій, який представляє Костянтинівську громаду, здобув золоту нагороду серед чоловіків у класик фізик у ростовій категорії до 175 см. Маючи суддівську оцінку 8 балів, він обійшов суперників із Бельгії, Румунії, Іспанії, Італії, Франції, Мексики та Польщі.
Представник Маріуполя Михайло Мокренко посів 6-е місце у категорії менс класик фізик серед майстрів +40 років. Його опонентами були представники Іспанії, Сербії, Сальвадору та Великої Британії.
Бодібілдери Донеччини наразі тренуються в Києві під керівництвом заслуженого тренера України Віталія Талавери.
Нагадаємо, дзюдоїст із Краматорського району виборов «золото» у Словаччині.
![Переможцем турніру в Іспанії став бодібілдер з Донеччини, фото-2 Переможцем турніру в Іспанії став бодібілдер з Донеччини, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...