• Головна
  • У співпраці з міжнародними партнерами відбуватиметься підготовка до зими на Донеччині
15:02, 13 жовтня 2023 р.

У співпраці з міжнародними партнерами відбуватиметься підготовка до зими на Донеччині

Відбулася чергова робоча зустріч членів Кластеру з питань житла та непродовольчих товарів ООН та представників Регіонального офісу міжнародного співробітництва Донецької області.

Про це повідомляє Конгрес місцевих та регіональних влад

Під час зустрічи обговорили також необхідність грошової допомоги, облаштування пунктів допомоги, обігріву у разі обстрілів окупантами джерел електро -, водо -, теплопостачання.

Також обговорили потреби, що виникають в контексті наближення зими. При підготовці до холодної пори важливо забезпечити людей засобами утеплення: у різних наборах від Кластеру це можуть бути або теплі речі, або обігрівачі, або тверде паливо - деревина чи вугілля.

13 тисяч домогосподарств соціально незахищених груп населення потребують забезпечення твердим паливом, саме цю першочергову проблему детально обговорили, скоординували свою роботу таким чином, щоб спільний внесок Донецької облдержадміністрації та міжнародних організацій вирішив цю проблему.

На Донеччині представники Кластеру працюють вже не перший рік. А за цей рік 28 організацій, що входять до нього та працюють в нашій області, вже змогли надати допомогу 259 тисячам людей, зокрема 52 тисячам людей похилого віку і 44 тисячам дітей.

Кластер — це об’єднання міжнародних організацій, що має на меті забезпечити людей в скрутному становищі житлом та покрити їх базові потреби у побуті.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...