• Головна
  • Зарядні станції для електромобілів та інші електротовари для авто та як їх обирати
Новини компаній
13:23, 16 вересня 2023 р.

Зарядні станції для електромобілів та інші електротовари для авто та як їх обирати

Новини компаній

Вибір зарядної станції для електромобіля та інших електротоварів для автомобіля варто виконувати за певними критеріями, які достатньо просто реалізувати. Таким чином можна придбати зручний ефективний, безпечний пристрій для передачі енергії електромобіля або забезпечення гібридного чи дизельного бензинового авто необхідним електропристроєм. Інтернет-маркет запчастин Bex Space пропонує за посиланням https://bex-space.com/ru/zaryadnaya-stanciya-dlya-elektroavtomobilya-7kvt-32a-230v-400v-nastennaya-besen-bs20bc7kw зарядну станцію для електромобіля з потужністю 7 кВт та можливістю роботи зі силою струму 32 ампери. Також є в наявності інші різновиди зарядних станцій та інфраструктури для обслуговування електромобілів і гібридних що працюють як на електриці, так і за допомогою двигуна внутрішнього згоряння.

Спробуємо пояснити які є застереження щодо придбання, та які характеристики товарів варто обов'язково узгоджувати з властивостями моделі автомобіля.

Зарядні станції для електромобілів та інші електротовари для авто та як їх обирати, фото-1

Зарядні станції: різноманітність версій та систем

В цілому зарядні станції для електромобілів можна поділити на дві великі групи, а саме портативні та стаціонарні. Перші можна використовувати в дорозі приєднавшись до будь-якої побутової мережі. Вони невеликі за розміром, але значно менші за потужністю та швидкістю заряджання ніж стаціонарні. Стаціонарні зарядні системи можуть працювати не тільки від мережі 220 В, але і від значно потужніших мереж – з напругою 400 В. Вони значно швидше заряджають електромобіль, проте і споживають енергії більше за короткий проміжок часу. Встановлення таких систем можливе в облаштованій стаціонарній електромережі зі значною пропускною здатністю.

Ефективність роботи авто залежить від багатьох показників, окрім зарядних станцій, адже якісна робота охолоджуючої системи чи електронного керування, дають можливість отримати всю потужність авто, а не лише її частину, не дивлячись на повний заряд акумуляторів. За посиланням https://bex-space.com/reshetka-radiatora-honda-22h34mnv82 можна придбати решітку радіатора для автомобілів марки Honda. Також є можливість замовити і купити радіаторні решітки та інші елементи систем охолодження для найвідоміших і менш популярних автомобільних брендів, в тому числі BMW, Mercedes, Honda, Renault, Lexus, Toyota.

Під час вибору конкретних моделей зарядних пристроїв для електромобілів, варто звернути увагу на потужність зарядних пристрої, що вказується в технічній документації як зарядного пристрою, так і електромобіля.

Технологічна сумісність

Слід звернути увагу на технологічну сумісність зарядного пристрою з елементами, що забезпечують передачу електричної енергії в електромобілі. Ці дані також вказуються в технічному паспорті і є важливими для ефективної і раціональної експлуатації зарядного пристрою і акумуляторної системи електромобіля. Також варто звернути увагу під час обрання конкретної версії зарядного пристрою на додаткові корисні функції які є у цих зарядок:

  • вбудований Wi-Fi;
  • віддалений моніторинг стану заряджання за допомогою мобільного додатку;
  • вбудований захист від перенапруги;
  • автоматичне вимикання внаслідок повного заряду, що значно економить використання енергетичних ресурсів.

Додаткові електропристрої, що важливі для ефективної експлуатації авто

Серед пристроїв для обслуговування авто варто вказати на додаткові автономні акумуляторні елементи, системи позначення авто в темну пору доби та популярні інверторні пристрої. Якщо є необхідність придбати електричні інвертори які можна застосовувати для автомобілів, варто переглянути посилання https://bex-space.com/ru/invertory. Тут є можливість обрати необхідну потужність інверторного пристрою, його функціональність і бренд, що виготовляє пристрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...