• Головна
  • 5 медалей на чемпіонаті Європи в Польщі вибороли сумоїсти Донеччини
09:04, 20 вересня 2023 р.

5 медалей на чемпіонаті Європи в Польщі вибороли сумоїсти Донеччини

З 15 по 17 вересня в польському місті Кротошин відбувся чемпіонат Європи з сумо, що в дорослій віковій групі зібрав 160 спортсменів із 12 країн.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Від Донецької області в складі збірної України успішно виступили представники Бахмутської громади – у їх активі виявилося 5 нагород: 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова.

Олександр Вересюк став чемпіоном Європи в абсолютній чоловічій ваговій категорії та відзначився «бронзою» в категорії +115 кг у особистих змаганнях, а також здобув «золото» у командних чоловічих змаганнях.

Єлизавета Моренко вперше виступила на міжнародному рівні серед дорослих, її суперниці в категорії +80 кг були набагато важче (різниця досягала 60 кг), але це не завадило нашій спортсменці впевнено дійти до фіналу – там вона поступилася співвітчизниці Іванні Березовській з Волині й таким чином виборола «срібло». Окрім цього, Єлизавета стала чемпіонкою Європи в командних жіночих змаганнях у складі збірної України.

Ще один представник Донеччини та Бахмута Олександр Козирєв, на жаль, поступився спортсмену з Ізраїлю та не зміг поборотися за медаль.

Сумоїсти Донеччини є вихованцями тренерів Олега Реви, Сергія і Любові Коробко.

У загальнокомандному заліку національна збірна України посіла перше місце. Наші сумоїсти загалом здобули 27 нагород: 14 золотих, 7 срібних, 6 бронзових.

Нагадаємо, у біговому клубі «Донеччина» завершився перший челендж, що тривав з 13 до 17 вересня. За ці 5 днів активні учасники клубу загалом подолали 635,11 кілометрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію