• Головна
  • Дев’ять нагород, зокрема три золотих вибороли спортсмени Донеччини на чемпіонаті України з бойового самбо
17:23, 18 вересня 2023 р.

З 15 по 16 вересня в столиці відбувся чемпіонат України з бойового самбо в розділі «Про-фул». У результаті змагань спортсмени Донеччини вибороли дев’ять нагород, зокрема три золотих, дві срібних та чотири бронзових медалі.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь понад 700 учасників з 18 регіонів країни.

Донецьку область представили 16 борців з Покровської громади. За результатами особистого заліку: 1 місце – Анастасія Артюх (66 кг), 1 місце – Іван Шеменєв (39 кг), 2 місце – Артем Шульга (+82 кг), 3 місце – Гліб Леус (57 кг), 3 місце – Максим Кулябкін (36 кг), 3 місце – Максим Карпенко (68 кг), 3 місце – Костянтин Яковішин (26 кг), 3 місце – Тимур Шохарєв (45 кг), 3 місце – Артур Шохарєв (48 кг).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію