• Головна
  • Квартири з ремонтом: переваги та недоліки
Новини компаній
20:05, 1 серпня 2023 р.

Квартири з ремонтом: переваги та недоліки

Новини компаній

Купівля квартири з ремонтом – у чому криються недоліки

Майже всі покупці житлової нерухомості мріють в'їхати в нову квартиру відразу після оформлення документів купівлі/продажу житлової нерухомості. Такий варіант можливий лише за умови, що купівлю та продаж квартир зроблено на вторинному ринку житла, а в купленій квартирі було проведено необхідний ремонт. Для того щоб купити квартиру з ремонтом у новозбудованому будинку, у покупця має бути відповідний фінансовий ресурс, який залежно від особливостей ремонту може досягати 40% вартості купленої квартири.

Квартира з ремонтом – очевидні переваги

Купівля квартири з ремонтом дає можливість покупцеві та його сім'ї в'їхати в куплене житло відразу після оформлення всіх необхідних документів. При цьому після переїзду господині квартири доведеться подбати про придбання тюлі та штор для вікон, а господареві доведеться вирушити на пошуки сантехніки та побутових приладів. Проживання в квартирі з ремонтом вимагатиме придбання меблів, але спочатку можна обмежитися одним диваном, столом і кількома табуретками для кухні.

Квартира з ремонтом дозволяє деяким покупцям відразу ж пропонувати її в оренду, підшукуючи потенційних квартиронаймачів. Таким чином, навіть трохи переплативши за ремонт купленої квартири, її новий власник позбавляється неминучих витрат на оренду орендованого житла (зекономлені кошти можна спрямувати на придбання меблів та побутової техніки). Крім того, якщо купівля та продаж квартир проводитися з метою їхньої подальшої передачі в оренду, то варіант з ремонтом дозволяє розраховувати на отримання стабільного пасивного доходу від оренди відразу після документального засвідчення прав власності на придбану житлову нерухомість.

Можливі неочевидні недоліки у квартирі з ремонтом

Купівля квартири з ремонтом приховує деякі, непомітні на перший погляд моменти, на кшталт:

  • відсутність можливості оцінити стан квартири в її «чорновому» варіанті, де помітні всі вади та недоробки компанії-забудовника;

  • відсутність контролю за якістю виконання ремонтних робіт та належного дотримання технології їх проведення;

  • можливості використання підрядною організацією, що виконувала ремонтні роботи, неякісних (часто дешевих) будівельних та оздоблювальних матеріалів, що в подальшому позначиться на довговічності ремонту.

Всі перелічені недоліки на перший погляд непомітні для не фахівця, тому купуючи квартиру з ремонтом, бажано запросити кваліфікованого помічника – професійного будівельника, якому відомі всі премудрості виконання ремонтних та оздоблювальних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...