• Головна
  • ​​Рік підтримки та допомоги для постраждалих від насильства та війни
Новини компаній
18:00, 23 серпня 2023 р.

​​Рік підтримки та допомоги для постраждалих від насильства та війни

Новини компаній
​​Рік підтримки та допомоги для постраждалих від насильства та війни, фото-1

Елеос-Україна – офіційний представник Синодального управління соціального служіння Православної Церкви України, що працює з 2014 року та має осередки у 15 регіонах України.

Вже 9 років Елеос реалізує соціально важливі проєкти, що направлені на захист жінок і матерів з дітьми від домашнього насильства, протидію стигмі та дискримінації щодо людей із ВІЛ, підтримку внутрішньо переміщених сімей тощо.

Від початку повномасштабної війни, попри небезпеку та складнощі, організація змогла реалізувати проєкт з відкриття трьох шелтерів, які стали місцем відновлення для десятків людей з різних куточків України.

За цей час в шелтерах знайшли підтримку жінки, які зіткнулися з насиллям у власних родинах, люди, які мають тяжкі захворювання й ті, хто через війну втратив все.

Шелтери відкриті та приймають жінок у трьох областях на заході країни – це Івано-Франківська область, Рівненська область та Чернівецька. Ці шелтери були відкриті у співпраці з БО 100% ЖИТТЯ та є низькопороговими, що означає, що це місця вільні від будь-якої стигми та дискримінації. Прихистки надають послуги та приймають усіх людей незалежно від їхнього статусу, життєвого досвіду тощо.

В цих прихистках забезпечені рівні умови. Окрім тимчасового проживання у шелтерах жінкам надаються й різні види підтримки та послуги, такі як цілодобовий соціальний супровід, психологічна та гуманітарна допомога.

Двері шелтерів завжди відкриті для тих, хто потребує підтримки, тому що ми віримо, що кожна людина заслуговує на життя в безпеці та повазі.

Не терпіть, якщо вас ображають. У наші шелтери можна потрапити по самозверненню, зателефонувавши напряму до прихистку.

  • Номер для звернень на Франківщині: 050 704 14 85
  • На Рівненщині: 099 91 65 29
  • На Буковині: 096 070 25 76
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...