• Головна
  • Як обрати інвертор для приватного будинку?
Новини компаній
11:17, 31 серпня 2023 р.

Як обрати інвертор для приватного будинку?

Новини компаній

Сонячні панелі використовують принцип ефекту фотогальваніки — світло впливає на напівпровідникові елементи осередків батареї, внаслідок чого виникає постійний струм. Більшість електричних приладів сьогодні працюють на змінному струмі. Тому створення умов автономного постачання електрики вимагатиме не тільки наявності сонячної батареї, але й інвертора. Він перетворює постійний струм від сонячних панелей у змінний, напругою 220В.

Крім того, інвертор перетворює постійний струм акумуляторних батарей у змінний, коли вироблення електроенергії сонячними панелями неможливе — густі хмари або темний час доби. За необхідності інвертор може подавати вироблений струм назад у промислову мережу (потрібно встановити лічильник). Призначення інвертора визначає його характеристики. Для приватного будинку цілком підійде гібридний інвертор 5 кВт https://www.powersol.com.ua/shop/ibp/gibridnye-invertory/5-kva/.

Як обрати інвертор для приватного будинку?, фото-1

Як вибрати сонячний інвертор на сайті https://www.powersol.com.ua/? Залежно від типу використання їх ділять на декілька типів.

Автономні інвертори

Ці прилади не взаємодіють із зовнішньою електромережею. Характеристики приладів для змінного струму розраховують, спираючись на сумарну потужність усіх наявних електроприладів, а для постійного струму дивляться на номінальну потужність самих панелей. Використовувати отриману електроенергію вночі допоможуть акумулятори. Якщо ж акумулятор не під'єднано, то енергія піде в загальну мережу.

Мережеві інвертори

Ці ще називають синхронними, оскільки вони працюють синхронно з наявною мережею. У них є здатність коригування мережевих параметрів: амплітудних перепадів, частотних показників тощо. Мережеві не передбачають використання акумуляторних батарей, тому отримувати енергію можливо тільки вдень. ККД у них понад 90 %, вони гарантують надійне електрозабезпечення.

Багатофункціональні інвертори

А ці називають також гібридними, вони комбінують характеристики попередніх перетворювачів. До того ж є безліч налаштувань. ККД у них на рівні 100 %, вони забезпечують безперебійне живлення. У разі відключення від основного каналу живлення, система перейде в режим автономії, тим самим захистивши від стрибків напруги. Ще одна перевага — можливість додавання електроенергії від акумуляторно-інверторного апарату, тим самим підвищивши межу потужності мережі в разі максимальних навантажень.

Таким чином для приватного будинку ідеальним рішенням буде гібридний інвертор на 5 кВт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...