• Головна
  • Економити електроенергію просять мешканців Донеччини
09:31, 21 липня 2023 р.

Економити електроенергію просять мешканців Донеччини

Особливої уваги потребує період з 16:00 до 23:00.

На сьогодні триває процес відновлення Об’єднаної енергетичної системи України, об’єкти якої зазнали значних пошкоджень внаслідок масованих ракетних та дронових атак. Також значних пошкоджень завдано теплоелектростанціям та гідроелектростанціям, що негативно впливає на генерацію електричної енергії.

Разом з цим ситуація ускладнюється підвищенням температури повітря у літній період, внаслідок чого в Об’єднаній енергосистемі країни спостерігається різке збільшення споживання електричної енергії, особливо у часи вечірнього максимуму і, як наслідок, дефіцит потужності.

З метою зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування, а також попередження застосування заходів з обмеження електропостачання, просимо споживачів області приділяти більше уваги заходам з економії електроенергії, особливо у період з 16:00 до 23:00, зокрема:

при охолоджені приміщення виставляти температуру кондиціонерів не нижче 23˚С; не користуватись одночасно декількома потужними електроприладами; за можливості переносити користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби; вимикати світло, виходячи з приміщення.

Прес-служба Донецької обласної військової адміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...