• Переможцями та призерами чемпіонату Болгарії стали триатлети Донецької області
15:22, 12 липня 2023 р.

Переможцями та призерами чемпіонату Болгарії стали триатлети Донецької області

00a9180717 n

З 8 по 9 липня в місті Бяла відбувся чемпіонат Болгарії з триатлону за програмою акватлон серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та кадетів.

На цих змаганнях гідно виступили вихованці обласної Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. Тренерами спортсменів, які представляють місто Слов’янськ, є Георгій та Ольга Драгуляни.

За підсумками змагань наші спортсмени вибороли 1 золоту, 2 срібні, 2 бронзові медалі.

1 місце серед кадетів – Захар Цівковський.

2 місце серед чоловіків – Іван Шевченко.

2 місце серед юніорів – Іван Ткаченко.

3 місце серед юніорок – Кіра Агафонова.

3 місце серед юнаків – Олександр Потрубач.

Додамо, шо до десятки кращих також увійшли: Станіслав Крилов – 5 місце серед юнаків, Анастасія Орехова – 6 місце серед кадеток, Всеволод Оленічев – 8 місце серед юніорів.

Нагадаємо, дзюдоїстка з Краматорського району виборола «бронзу» Кубку Європи U21 в Угорщині.