• Головна
  • У Костянтинівці громаді повернули ставок із греблею вартістю понад 20 млн грн за втручання прокуратури
23:19, 12 липня 2023 р.

У Костянтинівці громаді повернули ставок із греблею вартістю понад 20 млн грн за втручання прокуратури

Йдеться про ставок площею водного дзеркала 3 га, що знаходиться у басейні р. Казенний Торець на території Костянтинівської міської громади.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура

Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено позов Костянтинівської окружної прокуратури, яким суб’єкта господарювання зобов’язано повернути територіальній громаді цей водний об’єкт - ставок.

У грудні 2012 року його надано в користування приватному підприємцю для риборозведення.

Проте, використовуючи водойму для власних потреб, він до теперішнього часу так і не спромігся оформити дозвіл на спеціальне водокористування та не погодив свою діяльність із відповідними органами у сфері екології та природних ресурсів. Крім того, підприємець увесь цей час ігнорував питання технічного обслуговування земляної греблі, що знаходиться на ставку, - зазначено у повідомленні.

У жовтні 2021 року в результаті обстеження гідротехнічної споруди спеціалістами Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів виявлені підмиті блоки водоскиду, пошкодження плит, порушення кріплень залізобетонних конструкцій, однак і після цього жодних ремонтних робіт не проведено, йдеться у дописі прокуратури.

Така ситуація загрожувала погіршенням технічного стану греблі та її руйнуванням, що надалі могло призвести до тяжких наслідків. Навіть попри те, що строк користування водним об’єктом сплив у 2022 році, підприємець не повернув його законному власнику, чим позбавив державу можливості привести греблю натепер у належний технічний стан.З огляду на суттєві порушення вимог чинного законодавства України прокуратура звернулась до суду, - пояснюють у прокуратурі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...