• Призерами Чемпіонату України стали велосипедисти з Донеччини
22:43, 7 липня 2023 р.

Призерами Чемпіонату України стали велосипедисти з Донеччини

Велоспорт1 6e87f

Нещодавно у Жовкві Львівської області відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в олімпійських видах програми серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат. Донеччину на змаганнях представили спортсмени з Бахмутської та Лиманської громад.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

За нагороди боролися понад 150 учасників, які сформували 20 команд, із різних куточків нашої країни.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки. П’ятеро спортсменів стали призерами чемпіонату.

Як виступили наші велосипедисти?

Максим Кікоть в індивідуальній гонці на час на дистанції 10 км серед молодших юнаків показав кращий результат у особистому заліку (13 хвилин 31 секунда). Також велосипедист ОСДЮСШОР Донеччини виборов «золото» в команді, до якої увійшли Дмитро Старовойтов, Тадей Волинець, Євгеній Калініченко, Іван Калініченко та Артем Майковець.

«Бронзові» нагороди в перший змагальний день здобула команда Донецької області у віковій категорії юнаки: Іван Кононенко та Дмитро Ємченко (ОСДЮСШОР з велоспорту), Андрій Захарченко та Максим Таянович (ДОСФКСП ім. С.Бубки).

У другий день чемпіонату за підсумками групових гонок на 60 км (25 кіл) Максим Кікоть знову відзначився «золотом» серед молодших юнаків. Цього разу – у складі команді, до якої увійшли Дмитро Старовойтов, Тадей Волинець, Євгеній Калініченко, Іван Калініченко та Микола Грищенко.

Залікові бали нараховувалися командам за зайняті спортсменами місця наступним чином: за перше — 30 очок, за 20 — одне очко.

Велоспорт 773f8

Донеччани на п'єдесталі пошани. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Зазначимо, що до змагань представників Лиманської та Бахмутської громад підготували тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко та Кирило Поспєєв.

Спонсори змагань нагородили переможців велотурніру традиційними медалями та цінними призами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію