![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
20:53, 26 червня 2023 р.
Обдарованих учнів та їхніх педагогів вшанували у Донецькій громаді
![Обдарованих учнів та їхніх педагогів вшанували у Донецькій..., фото-1 Обдарованих учнів та їхніх педагогів вшанували у Донецькій громаді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Донецькій громаді Харківської області відбулося свято вшанування обдарованих учнів закладів освіти Донецької ТГ та їхніх наставників. Відзначення були удостоєні випускники-медалісти, переможці інтелектуальних та творчих конкурсів різного спрямування, діти-волонтери.
Про це кореспондентці масмедіа «Слобідський край» розповіла начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.
«Почесні грамоти, дипломи, грошові сертифікати та цінні подарунки отримали 68 учнів, п’ятеро з яких «золоті» медалісти, та 25 педагогів закладів загальної середньої освіти громади. Знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер» нагороджена голова первинної профспілкової організації Анріївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Вікторія Роздольська.
Нагородження здійснено за рахунок місцевої Програми «Обдаровані діти» Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області на 2022-2024 роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...