• Головна
  • 333 медалі на міжнародних змаганнях здобули з початку року спортсмени Донеччини
23:23, 7 червня 2023 р.

333 медалі на міжнародних змаганнях здобули з початку року спортсмени Донеччини

333 нагороди здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2023 року, із них 4 – минулого тижня. У річній скарбничці області: 138 золотих, 99 срібних, 96 бронзових медалей. Олімпійці вибороли 101 нагороду, неолімпійці – 198, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 34.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Протягом тижня з 29 травня по 4 червня поточного року чотири нагороди на міжнародних змаганнях з легкої атлетики, з яких 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові, вибороли атлетки Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представниці міста Дружківка.

За підсумками Кубку Європи з бігу на 10000 метрів, що відбувся 3 червня у французькому Пасе, Валерія Зіненко в особистій першості здобула «срібло». Також вона та Вікторія Калюжна удостоїлися бронзових нагород у командному заліку.

На турнірі «Trond Mohn Games» у норвезькому Бергені, який пройшов 3 червня в рамках Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Silver», Юлія Чумаченко виграла змагання зі стрибків у висоту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію