• Призерами Чемпіонату України з пляжної боротьби стали донеччани
11:18, 26 травня 2023 р.

Призерами Чемпіонату України з пляжної боротьби стали донеччани

Спортсмени 4a60e

Напередодні в селищі Велика Омеляна Рівненської області відбувся Чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Донецьку область на змаганнях представили спортсмени з Бахмута, Слов’янська і Торецька.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Участь у турнірі взяли понад 150 борців із 13 регіонів України. На змаганнях представники Донецької області вибороли три медалі.

Здобутки донеччан Серед кадетів у категорії 45 кг «золото» виборола Христина Литка. «Срібну» медаль серед юніорок у ваговій категорії +70 кг здобула Софія Рудковська. «Бронзовим» призером у категорії 70 кг став Дмитро Ємець.

Успішні виступи в цій віковій групі дозволили збірній Донецької області посісти третє місце у командному заліку.

Зазначимо, що до національних змагань із пляжної боротьби спортсменів підготували тренери: Олег Рева, Віталій Жданов, Костянтин Статівкін.

Спортсмени1 cd888

Тренери борців Донеччини. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію