• Головна
  • Шість тон медичної допомоги у прифронтове Курахово передали благодійники
13:47, 26 квітня 2023 р.

Шість тон медичної допомоги у прифронтове Курахово передали благодійники

Наймасштабніша доставка медичного вантажу у зону активних бойових дій відбулась завдяки партнерству американського благодійного фонду MedWish, команди Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI та фонду Ukraine Aid. Лікарі Курахівської громади, яка знаходиться у 20 кілометрах від лінії фронту, отримали реанімаційне та діагностичне обладнання, крісла для транспортування поранених, ліки та матеріали, які забезпечують надання оперативної допомоги та рятування життя пацієнтів.

Команда ZDOROVI ефективно виконала роль логістичного хабу та у партнерстві з Новою Поштою організували безпечну доставку вантажу безпосередньо до лікарів, які багато місяців працюють в умовах постійних обстрілів та зруйнованої медичної інфраструктури.

25 квітня, Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI відмічає перший рік роботи, у якості благодійної організації. Фактично, робота команди у векторі гуманітарної діяльності розпочалась з 24 лютого 2022, декілька місяців продовжувався процес оформлення документів для отримання офіційного статусу організації.

«З першого дня повномасштабного вторгнення ми переорієнтували роботу з напрямку медичного менеджменту на організацію допомоги лікарням. Багато чого відбувалось паралельно – моніторинг потреб, переговори з міжнародними донорами, організація логістичного хабу, отримання статусу та створення прозорої системи розподілу гуманітарної допомоги. Зараз, через рік, я пишаюсь нашими результатами, бо весь цей час наша діяльність на сто відсотків відповідала нашим цінностям та завданням – допомагати рятувати життя та надавати якісну медичну допомогу, долаючи виклики війни.

Я пишаюсь тим, що нам вдалось створити організацію, яка має в своїй основі етичний кодекс та антикорупційну політику. А в першу чергу я пишаюсь нашою командою – людьми, які рік тому взяли на себе місію, що вимагає величезного внутрішнього ресурсу та відповідальності.

Ми рухаємось вперед і розвиваємось не лише всередині команди, а створюємо нові можливості для представників медичної та благодійної сфери. Нещодавно ми започаткували Гуманітарний Хаб, який допомагає лікарням збільшувати обсяги необхідних ресурсів, які забезпечуватимуть потреби пацієнтів. Наши логістичний хаб вже багато місяців справляється з великим навантаженням та передає медичні вантажі у лікарні по всій країні. Наш комунікаційний відділ безперервно займається моніторингом потреб медиків і знаходить можливості їхнього забезпечення. Тому сьогодні я пишаюся нами і сміливо дивлюсь у майбутнє» – зазначила засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги Наталія Тулінова.

Мережа міжнародних партнерів, яку сформувала Національна агенція ZDOROVI включає пʼятдесят пʼять благодійних організації та фонди з різних країн. Серед них — Міжнародний фонд «Відродження», RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...