• Головна
  • Комплексну відбудову Донеччини після перемоги України обговорили на Міжнародному саміті
10:34, 21 квітня 2023 р.

Комплексну відбудову Донеччини після перемоги України обговорили на Міжнародному саміті

Щодо Донецької області, то йдеться про комплексну відбудову, що почнеться після нашої перемоги і базуватиметься на аналізі та баченні економічного і соціального розвитку регіону.

Про це зазначив голова ДонОВА Павло Кириленко, який взяв участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, де обговорювали повоєнне відновлення України.

Мета - це фактично не відновлення, а радше створення нової інфраструктури на принципах сталості, інклюзивності та естетики.

Ми розуміємо, що це стане значним викликом для держави, адже наша область має найбільший обсяг руйнувань, - підкреслив Кириленко.

Кириленко зазначив, що Донеччина найбільш урбанізована, міське населення у довоєнні часи становило 90,9 %. Обласна військова адміністрація та територіальні громади вже мають досвід роботи з деокупованими територіями, це Лиманська та Святогірська громади.

Відповідно вже розроблено алгоритм дій, в якому визначили пріоритети: розмінування та забезпечення безпечних умов для населення, відновлення нормальної життєдіяльності (електрика, вода, тепло) та надання адміністративних і соціальних послуг.

Обласна влада має добрий досвід синергії зусиль усіх можливих учасників для реалізації важливих для людей проєктів - обласного та місцевих бюджетів, коштів міжнародних організацій та коштів інвесторів. Відмітив він.

"Знаємо, що незважаючи на перешкоди та значні руйнування, у нашого регіону є майбутнє. Як колись, на межі 18 та 19 століть, він став локомотивом індустріальної революції завдяки німцям, бельгійцям, полякам, нідерландцям та багатьом іншім народам, які прийшли зі своїми технологіями і створили на цих теренах «промислове чудо», — так і зараз за підтримки міжнародних партнерів наш регіон відновиться і процвітатиме!", - пообіцяв Павло Кириленко.

Возможно, это изображение 2 человека

Возможно, это изображение 2 человека

Голова Краматорської ОВА і голова Донецької ОВА Павло Кириленко на Міжнародному саміті. Фото: Краматорська ВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...