• Головна
  • Рибальство у псевдоутворенні "ДНР" контролюватимуть росіяни
07:03, 5 квітня 2023 р.

Рибальство у псевдоутворенні "ДНР" контролюватимуть росіяни

Російське Азово-Чорноморське теруправління Федерального агентства з рибальства відкрило свій відділ у "ДНР". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 4 квітня.

Мета відкриття філії, що декларується, - припинення порушень і вимог за російськими нормами.

"З метою попередження, виявлення та припинення порушень обов'язкових вимог, за допомогою профілактики порушень обов'язкових вимог, оцінки дотримання громадянами та організаціями обов'язкових вимог, виявлення їх порушень, вжиття передбачених законодавством РФ заходів щодо припинення виявлених порушень обов'язкових вимог, усунення їх наслідків та (або) відновлення правового становища, яке існувало до виникнення таких порушень, на території ДНР утворено відділ державного контролю, нагляду та охорони водних біологічних ресурсів Управління», - йдеться у повідомленні.

На сьогодні у квазіутворенні "ДНР" Росриболовство видало чотири дозволи на вилов водних біоресурсів.

«З початку 2023 року до Управління за отриманням дозволів на видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів та укладанням договорів користування водними біоресурсами, загальний допустимий улов яких не встановлювався, звернулися два індивідуальні підприємці ДНР. За підсумками розгляду управління видано чотири дозволи та укладено 11 договорів», - повідомили місцеві пропагандисти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...