• Головна
  • Насіння на проведення весняної посівної кампанії отримали фермери Донеччини
22:44, 31 березня 2023 р.

Насіння на проведення весняної посівної кампанії отримали фермери Донеччини

Насіння на проведення весняної посівної кампанії отримали фермери Донеччини, фото-1

Допомога надійшла у вигляді ячменю ярого.

Фермери Донеччини отримали по 2000 кг насіння ячменю ярого на проведення весняної посівної кампанії від Громадської організації «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» за фінансової підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Проєкт спрямовано на подолання наслідків війни в Україні для світового сільськогосподарського сектору шляхом надання допомоги українським фермерам, що дозволить зберегти на достатньому рівні очікуваний урожай ячменю ярого та забезпечити експорт найважливіших сільськогосподарських товарів на міжнародні ринки через функціонування ланцюжків постачання від збирання врожаю до експорту, а також збереже виробничий потенціал українських фермерів для безперервності виробництва у майбутньому.

Проєкт з надання гуманітарної допомоги у вигляді насіння ячменю ярого реалізовано в 23 громадах Донецької області, а саме: Білозерська, Великоновосілківська, Гродівська, Добропільська, Дружківська, Іллінівська, Комарська, Костянтинівська, Криворізька, Курахівська, Лиманська, Миколаївська, Новогродівська, Новодонецька, Олександрівська, Очеретинська, Покровська, Святогірська, Слов’янська, Удачненська, Часовоярівська, Черкаська, Шахівська.

Роздачу насіння ячменю ярого, впродовж березня 2023 року, організовано для фермерів, які мають у користуванні сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.

Загалом вигодоотримувачами в розподілі насіння ячменю ярого стали 200 фермерських господарств та одноосібників, які разом отримали 364,92 тонни насіння для проведення весняної посівної кампанії під врожай 2023 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...