• Головна
 • Одноразова чи багаторазова под-система — що обрати?
Новини компаній
10:10, 7 лютого 2023 р.

Одноразова чи багаторазова под-система — що обрати?

Новини компаній

Що можна порадити початківцям у сфері вейпінгу? 

Що ж, якщо Ви наважились, радимо придбати спочатку саме одноразову електронну сигарету, адже після декількох затяжок можна зробити висновок: Підходить цей девайс саме вам чи потрібно скористатися іншою моделлю.

Якщо Ви маєте намір кинути шкідливу звичку палити цигарки, чи намагається зменшити кількість викурених цигарок, можуть придбати одноразову електронну сигарету, і це буде чудове рішення, однак якщо у вас сильна нікотинова залежність, то купувати новий пристрій прийдеться занадто часто, а все ж будуть суттєві витрати коштів. Ото ж найкращі варіанти аби замінити тютюн це придбати багаторазову eGo-версію. 

Ознайомитись с асортиментом девайсів та цінами можнна тут https://cloudstore.com.ua/pod-systemy

Їхній випарник невеликого розміру та звичної для курців циліндричної форми може випаровувати невеликі клуби пару, аналогічно цигаркам.

Одноразова чи багаторазова под-система — що обрати?, фото-1

Є варіант для такого типу клієнтів, які не бажають вивчати особливості опору та намотування спіралі, цей варіант під назвою — боксмод, а саме його комбінована версія. Боксмод — це посунута система яка пішла від с, з більшим функціоналом, що дозволяє легко підлаштовуватися під параметри власника пристрою. Але навіть тут, обслуговувати його все одно потрібно.

І насамкінець, є бажання відзначити, що для нікотинозалежних людей які мають бажання курити в людних місцях, що зі звичайними цигарками це звісно не вийде, потрібно виходити до такого місця як курилка, варіант придбати електронну сигарету стає виходом з цієї ситуації, адже її можна курити, хоча буде більш вірно - “парити”, в офісах, поїзді та інших громадських місцях, де палити цигарки заборонено. 

До речі думка, що випарники безпечніші за звичайне паління сигарети, підштовхує використовувати вейп як варіант заміни курінню аби зберегти здоров’я, але це більше психологічний прийом ніж правда, том шкода від затягування пара буде.

Відмінності одноразових та багаторазових цигарок?

Взагалі пристрою досить схожі, але все ж потрібно виділити відмінності.

Почнемо з одноразових електронних цигарок.

1. Одноразові електронні сигарети аби зменшити собівартість, а як наслідок зробити їх дешевшими для користувачів, виконані таким чином, що вони нерозбірні, через те, що використовуватися за призначенням вони мають лише один раз.

Отож, власноруч заряджати чи заправити якщо рідина закінчилась, pod-систему не слід, від цих дій може трапитися небезпечна ситуація. Хоча на даний час, останні моделі одноразки популярних брендів випускаються з можливістю підзарядити коли под розрядився.

2. Багаторазові електронні цигарки чи простіше багаторазки — це вже більше под системи, та отримали від виробника можливість перезаряджання та перезправки власноруч без потенційної шкоди власнику. Як правило складаються вони зазвичай з корпусу в який вбудували тип акумулятора та плату аби можна було перезарядити, та картриджа, в який необхідно заливати жижу.

Одноразова чи багаторазова под-система — що обрати?, фото-2

Сильні та слабкі сторони кожної pod-системи

Тепер аби закріпити інформацію, ми лаконічно розпишемо кожні переваги та недоліки цих систем аби Вам було легко вибирати собі девайс.

Переваги одноразових електронок:

 • Не викликають складностей у використанні.

 • Смак. Мають чудову смаковіддачу.

 • Величезна лінійка смаків!

Недоліки одноразових електронок:

 • Відсутність перезаряджати та перезаливати жижку.

 • Доволі обмежена кількість затягів.

Переваги багаторазових електронок:

 • Под системи мають великий ресурс роботи.

 • На деяких моделях можливо регулювати потужність.

 • Широкий вибір смаків з різними міцностями на вибір.

Недоліки багаторазових електронок:

 • Смаковіддача трохи слабша, аніж в одноразових.

 • Після довгого періоду використання, картридж може протікати, хоча це залежить від якості моделі, тому вибирайте надійний та перевірений бренд та купуйте тільки оригінал! Україна вміщує в собі величезний ринок, з цим проблем не виникне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...