• Головна
  • Характеристика тепловізора Pulsar
Новини компаній
12:15, 25 січня 2023 р.

Характеристика тепловізора Pulsar

Новини компаній

Серед різних оптичних приладів, що використовуються під час полювання, саме теплобачення гарантує найбільшу помітну перевагу на існуючих угіддях. Можливості, що надаються приладами компанії Pulsar, дозволяють не тільки вести спостереження в абсолютній темряві, але й розрізняти ціль крізь візуальні перешкоди, такі як листя, туман або снігопад. На сайті інтернет-магазину https://www.optics-pro.com.ua/ua/teplovizori/pulsar/ реалізуються мисливські тепловізори в широкому асортименті, що гарантує можливість вибору моделі, яка ідеально відповідає вимогам клієнта.

Характеристика тепловізора Pulsar, фото-1

Унікальні властивості тепловізійних приладів від компанії Pulsar

Через специфіку роботи кожен тепловізор є цифровим пристроєм — він отримує дані з навколишнього середовища за допомогою датчика, а потім, після їхньої інтерпретації алгоритмом, відображає їх у вигляді зображення на мініатюрному екрані.

Особливості приладів цієї компанії:

  • Більшість тепловізійних камер Pulsar мають вибір палітри кольорів, завдяки чому користувач може спостерігати за довкіллям у прозорій, монохромній версії — з областями тепла, позначеними як темніші або яскравіші, ніж довкілля.
  • Також існують кольорові версії, в яких різна температура позначається різними відтінками.
  • Основним типом запропонованого товару є тепловізори. Прилади цього виду призначені для ручного спостереження за оточенням з метою виділення мети на її тлі та ідентифікації силуету.
  • Базові тепловізори Pulsar дозволять чітко спостерігати за ціллю на невеликій відстані, а просунуті моделі гарантують можливість точної оцінки далеко за межами відстані, на якій можна здійснити постріл.

Лідером продажів є прилад Пульсар Хеліон. У його конструкцію вбудовано матрицю Ulis французького виробництва з параметрами підвищеної потужності. При цьому тепловізор забезпечений елітною оптикою та вмонтованою можливістю запису. Змінний акумулятор продовжить роботу приладу. Існує два варіанти роздільної здатності екрана.

Основні параметри, які визначатимуть характеристики тепловізора:

  • Роздільна здатність сенсора, від якого залежить деталізація зображення.
  • Теплова чутливість, яка відповідає за контрастність областей із різною температурою.
  • Розмір об'єктива, від якого зазвичай залежить дальність виявлення.

В інтернет-магазині OPTICS-PRO все продумано до дрібниць, гарантуючи комфорт використання тепловізорів навіть за тривалої експлуатації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...