• Головна
  • Сольова рідина для електронних сигарет: все про термін дії
Новини компаній
10:08, 21 жовтня 2022 р.

Сольова рідина для електронних сигарет: все про термін дії

Новини компаній

Виробники рідин для електронних сигарет зобов'язані вказувати термін придатності своєї продукції. Бренд відповідає за цілісність жижі, умови, що пляшка закрита і зберігається правильно. Дізнайтеся, як визначити термін придатності жижки, щоб продовжувати парити, не побоюючись за своє здоров'я.

Як зберігати заправку для подсистеми

Оскільки солевая жидкость для электронных сигарет передбачає термін придатності, варто знати особливості зберігання заправки. Однак при правильному зберіганні у закритому стані якість збережена набагато довше, ніж гарантує надрукований термін придатності.

2ikgHR329LMBLI0FI2cLbPtcWvtkSgJJ342Thk6KHtG3XePmyLZv61MFMX1B9rxFP-EQGcARj_aG1Ee_SjR9ln8UgpVWSwp7t1_uK5uZc66OPCbsbM6sAhXbHkuzslrko5cnZjdB9mW5r9G93LrjzLNEFFlvh_-HvdWs_8NZd1j3_47lNDkZgPRgtw

Жижі для електронки слід зберігати у вертикальному положенні, у прохолодному, темному та сухому місці. Для зберігання немає значення, містять вони нікотин чи ні. Зрозуміло, що рідини повинні бути недоступні для дітей і завжди добре закриті. Підходящими місцями для пляшок з електронною рідиною є шафи або металеві банки. У холодильнику вони стають в'язкими, втрачають аромат і менше випаровуються при використанні.

Сольова рідина для вейпу: що означає термін служби

Термін придатності жижі для пода надає інформацію про те, як довго виробник гарантує якість продукту. Після його закінчення аромат, смак, колір чи консистенція можуть змінитися. Однак рідина не є автоматично поганою або шкідливою для здоров'я після закінчення терміну придатності. Як тільки пляшка відкривається, рідина вступає в контакт зі сторонніми речовинами у повітрі. Це анулює гарантію виробника щодо терміну придатності рідини. Коли пляшку відкрито, вміст старіє швидше і може втратити свою інтенсивність при несприятливому зберіганні.

Як довго зберігається рідина для пода

Заправки для електронних сигарет мають термін придатності 12 або 24 місяці. Через інгредієнти, що використовуються, вони можуть зберігатися набагато довше в закритій пляшці при правильній температурі. Кожна рідина містить пропіленгліколь (PG). PG має консервуючі властивості й протимікробну дію. Це означає, що PG зменшує кількість мікробів, інактивує або вбиває бактерії. Тож якісна рідина повинна зберігатися понад 30 місяців без втрати смакових якостей при дотриманні гігієнічних вимог.

Vw1dx6xaP26uEIxvS2tilJPyeZ3GpvCALbATs8ExuPPpQs1O0X1If1CUJVyc2l-ECOT00ltbqzIIufgIoffP4QJhInbiw_i0wWZAqkewSJBOKXSIDflbx3Z6SeVLvzRCD-2Zr3FyDcKQ7pyvHV17RApPSJ0hQa3ZVGukSLSpJDZ7nMPZsijE7FfWFQ

Заливка не повинна залишатися у випарнику довше, ніж необхідно. При тривалому зберіганні у випарнику смак може швидко погіршитися, оскільки летючі компоненти аромату випаровуються. Крім того, нікотин може окислюватися киснем повітря і при цьому втрачати свою дію. Нікотин окислюється до котиніна; це абсолютно нешкідливо, але може погіршити смак.

Як дізнатися, чи термін придатності закінчився

Пляшка давно стоїть без діла і на дні утворилися невеликі відкладення? Це може бути ознакою простроченої рідини. Нешкідлива жижка прозора і в жодному разі не має молочного або каламутного кольору. З рідиною молочного кольору термін придатності закінчився — викидайте!

Якщо крізь пляшку видно смуги, значить заправка зберігалася занадто довго і була забруднена спорами грибків або бактеріями. Коли колір рідини, що містить нікотин, стає темно-коричневим, нікотин окислюється і поступово втрачає свою активність.

Як утилізувати жижу

Не виливайте е-рідини в каналізацію чи унітаз! Вберіть невелику кількість кухонною серветкою або паперовою хусткою і викиньте її у відро для сміття. Прострочені повні пляшки слід здати до найближчого пункту збору побутових відходів для професійної утилізації. Повністю порожні пляшки з-під рідини із пластику поміщаються у спеціальні корзини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...