![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
13:28, 7 вересня 2022 р.
Кіровоградщина прийняла ще одну групу переселенців з Донбасу
![Кіровоградщина прийняла ще одну групу переселенців з Донбасу, фото-1 Кіровоградщина прийняла ще одну групу переселенців з Донбасу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До обласного центру прибула ще одна група переселенців з Донеччини сьогодні, 7 вересня. Про це повідомили в управлінні ДСНС області.
Так, серед переселенців - жінки, діти, старенькі, хворі та маломобільні громадяни. Психологи і рятувальники управління безпосередньо на пероні вокзалу допомагали людям перенести речі, домашніх тварин. Людям похилого віку та особам з обмеженими фізичними можливостями, які не могли пересуватися без сторонньої допомоги, рятувальники допомагали дістатись наметів для відпочинку, автобусів чи автомобілів швидкої допомоги. Психологи Служби порятунку працювали з дітьми і дорослими, які потребували психологічної підтримки.
Далі донеччан організовано перевезли до місць проживання, визначених обласною адміністрацією.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...