• Головна
  • Що таке пелети та в чому переваги палива?
Новини компаній
17:37, 16 жовтня 2021 р.

Що таке пелети та в чому переваги палива?

Новини компаній

Деревні пелети – паливо нового покоління, що користується великим попитом. Циліндричні гранули чудово підходять для опалення будинків та промислових об'єктів. Головна умова – наявність спеціального котла, в якому в якості палива застосовуються саме пелети. Це сучасне обладнання, яке відрізняється високим рівнем автоматизації та можливістю підтримки заданої температури.

Технологія виготовлення пелет: як все відбувається

Циліндричні гранули виготовляються із торфу, а також із деревних відходів. Під другим варіантом мається на увазі кора і тирса. Додатково як сировина може використовуватися лушпиння соняшника та кукурудзяні відходи.

На початковому етапі виробництва сировина дробиться так, щоб вийшло борошно. Потім маса відправляється в сушарку та висушується до потрібного стану. На наступному етапі сировина подається до прес-гранулятора. За допомогою такого обладнання з муки отримують циліндричні гранули.

Секрет міцності пелет полягає в тому, що у деревині міститься лігнін. При підвищеній температурі така речовина розм'якшується та склеює між собою окремі частинки. На завершальному етапі готова продукція упаковується в невеликі пакети або в біг-беги. Більше інформації про пелети можна дізнатися на сайті https://ogon.guru/otoplenie/toplivo/.

Основні переваги деревних пелет

Якщо потрібне екологічне та недороге паливо, рекомендуємо звернути увагу на пелети. Це циліндричні гранули невеликих розмірів, у яких вміст золи не перевищує 5%, а вологість сягає всього 6,8%. Теплота згоряння пелет становить 4500 ккал/кг. Це хороші показники, під якими мається на увазі кількість тепла, що виділяється при згорянні палива. Їх можна порівняти з теплотою згоряння вугілля.

Деревні пелети – спресована тирса, що широко використовується як паливо для гриля і для опалення приміщень. До переваг такого рішення належить:

  • екологічна чистота – паливо виготовляється із натуральної сировини. Це запорука безпеки для довкілля. При згорянні палива немає різкого запаху;
  • ефективність – економна витрата та отримання великої кількості тепла. Це важливі показники, на які звертають увагу споживачі;
  • зручність транспортування – тверде паливо реалізується у великих пакетах. Тому із транспортуванням складності не виникають;
  • періодичне очищення котла – завдяки низькій зольності немає необхідності постійного очищення пелетного котла. При згорянні практично не утворюється зола;
  • прийнятна ціна – вартість палива є доступною для всіх бажаючих. Можна запастися на цілу зиму та опалювати приміщення;
  • практичність - мається на увазі стабільне горіння та відсутність ризику самозаймання;
  • автоматичне подання – забезпечується робота котла без участі людини. Циліндричні гранули подаються в автоматичному режимі. У деяких моделях котлів передбачено контроль за роботою за допомогою мобільного пристрою або комп'ютера.

Пелети – чудове паливо, яке є альтернативою дровам та вугіллю. Це вигідне рішення для опалення приватного будинку, школи, дитячого садка, складу, цеху. Якісні пелети можна придбати в інтернеті. Гранули з дерева відрізняються низькою вартістю і ефективно виробляють тепло. Це переваги, завдяки яким такий вид палива завжди затребуваний.

Обираючи паливні пелети, звертайте увагу на ключові параметри. До показників високої якості відноситься рівна поверхня, а також білий або світло-жовтий колір. Пелети від надійних виробників відповідають стандартам і мають найкращі характеристики. Це виділення великої кількості тепла, щільність та тривалий період горіння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пелети #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...