• Головна
  • Як правильно лікувати залежних від алкоголю
Новини компаній
11:25, 30 липня 2021 р.

Як правильно лікувати залежних від алкоголю

Новини компаній

Люди починають вживати алкоголь з різних причин. Комусь хочеться просто розважитися, хтось хоче бути прийнятий компанією, а комусь подобається смак. Та не всі з тих, хто спробував алкоголь, п'ють його постійно і стають залежними. Часто люди не розуміють, чого одні можуть випити небагато, зупинитися та відмовитися від наступної чарки. А інші продовжують пити, навіть якщо під загрозою їх життя, здоров'я, стосунки.

Як правильно лікувати залежних від алкоголю, фото-1

Так відбувається через те, що люди, які стають залежними, від самого початку мають особисті проблеми і травми. Часто вони самі цього не розуміють, бо у нас досі самоаналіз не вважається чимось необхідним. Люди мовчать про свої проблеми, не хочуть про них думати та говорити, бо багатьом нав'язана думка про те, що це може бути слабкістю. Хоча, насправді, у людей бувають різні життєві ситуації, через які вони отримують психологічні травми, і в цьому немає того, чого треба соромитися. Замість цього варто звернутися до психолога, аби розібратися з ситуацією, зрозуміти себе та дізнатися, як можна жити щасливо, а не постійно мучитися через певні ситуації, які сталися в минулому.

Якщо людина вчасно цього не робить, вона починає загрязати в своїх проблемах, і щоб розслабитися, знайти ілюзію щастя, починає вживати алкоголь. Більшість вибирає саме спиртні напої, а не наркотики, бо їх легше дістати і суспільство, в цілому, підтримує їх вживання. Люди починають пити потроху, але їхні почуття та переживання не дають спокою, тому, поступово, вони збільшують дозу. І чим більше людина п’є – тим більше ендорфінів викидається під час вживання алкоголю. І, відповідно, тим довшим стає період дефіциту ендорфінів. В цей період люди почуваються нещасними, стомленими, у них депресивні думки. І щоб цього позбутися, вони знову п’ють.

Як допомогти залежному

Щоб допомогти, треба зразу ж забути про кодування людей від алкоголю, працетерапію і підшивання. Ці методи не допомагають, а тільки шкодять. Бо вони не передбачають пропрацьовування проблем та переживань з психологом. Так, таке “лікування” коштує дешевше і займає кілька годин, але воно призводить лише до агресії, параної, спроб випити і навіть летальних випадків. Тому не треба намагатися економити. Дуже важливо визнати той факт, що алкогольна залежність потребує тривалого комплексного лікування в стаціонарі, під наглядом психологів та наркологів.

В клініці доктора Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/), надають таку допомогу. У наркологічного центра є сайт, де можна дізнатися про те, що вас цікавить, задати питання консультанту. Пам'ятайте, що якщо у близької людини проблема, важливо вчасно звернутися за допомогою, аби повернути їй волю до життя та справжню радість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...