Новини компаній
16:08, 12 жовтня 2020 р.

Зробимо все на відмінно!

Новини компаній

Опозиційний блок - №5 у бюлетені на виборах депутатів в Константиновскую об'єднану територіальну громаду.

Константиновская територіальна виборча комісія провела жеребкування порядкових номерів для розташування партій у виборчому бюлетені. Представникові Опозиційного блоку - команди Колєснікова випалу "золота середина" - номер п'ять!

- П'ятий номер - це означає "відмінно"! Команда Колєснікова не звикла працювати "як-небудь", - ділиться враженнями кандидат в депутати Константиновской ОТГ В'ячеслав Маслов, - ми завжди якісно виконуємо свої зобов'язання перед земляками. І те, що нам випала п'ятірка, вважаю хорошим знаком. Вірю, що у нас за підтримки константиновцев, вийде все, що ми запланували зробити для рідної громади.

Нагадаємо, Опозиційний блок - команда Колєснікова - вже більше семи років впроваджує різні соціальні проекти, як в Константиновке, так і в інших містах Донецької області і по усій Україні. Серед них - такі масштабні, як всеукраїнські конкурси для студентів технічних внз, призом в яких є поїздки на найпрестижніші профільні виставки по всьому світу. Допомога учбовим закладам в придбанні суперсучасного устаткування для практичного зайняття студентів. І такі точкові (але важливі для конкретних дворів багатоповерхівок), як установка нових дитячих і спортивних майданчиків.

А ставши депутатами громади, Опозиційний блок - команда Колєснікова зможе не лише продовжити реалізацію своїх соціальних ініціатив. Вона зможе направити свої знання, уміння і навички на глобальніші зміни в житті Константиновской ОТГ. Модернізувати інфраструктуру міста і прийняти ряд документів для того, щоб зробити місто привабливим для інвестицій і створення нових підприємств і робочих місць. Допомогти селам громади створити "артілі" по глибокій переробці продукції сільгосппідприємств. Щоб фермери не продавали за копійки сировину з полів, а мали можливість разом з селянами заробляти гідні гроші за продукцію, вироблену в громаді.

Опозиційний блок - команда Колєснікова ніколи не ставила перед собою свідомо нездійсненних цілей, не обіцяла і не обіцяє "зірок з неба, мир у всьому світі і низьких тарифів для усіх". Тільки конкретні завдання з конкретними термінами, спрямовані на конкретний результат.

Двадцять п'ятого жовтня приходьте на свою виборчу дільницю і голосуйте за №5 у виборчому бюлетені - Опозиційний блок! Не за гасла і порожні обіцянки, а за роботу на результат!

Ми з вами для Константиновской громади зробимо все на відмінно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...