• Головна
  • Як вибрати махровий рушник в подарунок?
Реклама
13:00, 19 березня 2020 р.

Як вибрати махровий рушник в подарунок?

Реклама

полотенцаМахрові рушники завжди були і досі залишаються відмінним варіантом подарунка близьким, знайомим, родичам. Хороший текстиль для ванни, лазні, пляжу прослужить довгі роки та буде радувати своїх власників м'якістю, затишком, відмінними гігроскопічними властивостями. В якості презенту будуть доречні рушники для всієї родини одного кольору та персоналізовані вироби з вишивкою, іменами. Головне - вибрати гарний рушник високої якості, який не втратить своїх властивостей і після прання.

Виробник

У порівнянні з іншими критеріями найлегше визначитися з виробником текстилю. Для цього не потрібно спеціальних знань або вміння визначати щільність тканини на дотик. Відомі бренди з Єгипту, Туреччини, Європи випускають красиві бавовняні рушники, які добре вбирають вологу, не вицвітають з часом, зберігають м'якість та пухнастість. Однак ціна фірмових виробів також висока.

Поглинання

Цей показник визначається складом тканини та її особливостями. Вважається, що найкраще вбирає вологу махровий рушник зі стовідсоткового бавовни, що росте в Єгипті, Пакистані, Узбекистані чи Туреччині. Впливає на гігроскопічність і тип використовуваної пряжі. Зачесана пряжа ідеально вбирає вологу, тому вона ідеальна для основи. Кручена пряжа довше сохне, а подвійна додає об'єм та пухнастість махровому ворсу.

Довжина ворсу

Ідеальна висота ворсу - 5 мм. Більш короткі ворсинки погано вбирають вологу, а рушники з висотою петельок до 8 мм довго сохнуть. Згодом довга махра зруйнується від прання, крім того, існує велика ймовірність появи негарних зачіпок та витягнутих ниток.

Щільність

Щільність тканини виробу безпосередньо впливає на його гігроскопічність, швидкість висихання та термін служби. Рушники зі щільністю 300 г/м2 і менше, швидко зношуються та втрачають свої первинні властивості. Занадто щільні тканини (щільністю від 600 г/м2 і вище) повільно сохнуть та погано вбирають вологу.

М'якість

Ступінь м'якості тканини залежить від пряжі та складу матеріалу. Додаткову м'якість рушникам надають синтетичні добавки. Такий рушник не тільки м'який, він краще зберігає форму після прання, але гірше вбирає вологу. Щоб натуральний бавовняний виріб довше зберігав свою первозданну пухнастість та залишався приємним на дотик, слід дотримуватися зазначеного виробником температурного режиму прання. Пухнасті рушники не потребують прасування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...