![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
14:45, 16 березня 2020 р.
Дві людини захворіли, одна одужала. Картина коронавірусу в Україні на сьогодні
![Дві людини захворіли, одна одужала. Картина коронавірусу в Україні ... Дві людини захворіли, одна одужала. Картина коронавірусу в Україні на сьогодні](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Україні зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19.
16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Пацієнтки ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами.
На сьогодні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1, летальний випадок) області.
Про це повідомляється у МОЗ України.
Також стало відомо, що один із хворих на коронавірус, одужав. Чернівчанин у якого вперше зафіксували коронавірус, одужує. Йому зробили тести – вони негативні.
Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...