• Головна
  • Оголошується конкурс "Обличчя поліції Костянтинівки"
16:30, 10 березня 2020 р.

Оголошується конкурс "Обличчя поліції Костянтинівки"

Оголошується конкурс "Обличчя поліції Костянтинівки"

Шановні містяни та гості міста Костянтинівськи і Костянтинівського району, раді повідомити вам, що  Костянтинівське відділення поліції оголошує конкурс #Обличчя_поліції_Костянтинівки_2020. Даний конкурс буде проходити протягом з 10 по 24 березня 2020.

Мета конкурсу: показати обличчя поліцеських Костянтинівськи які цілодобово забезпечують безпеку громадян у різноманітних складних ситуаціях, водночас підтримуючи на високому рівні довіру населення, що є одним із основних критеріїв роботи правоохоронця.

Для повного і всебічного розкриття роботи поліції, підвищення престижності посади поліцейського та висвітлення не тільки відважних людей нашого міста, а щей красивих і талановитих ‍поліцейських.

Популярізація служби в поліції та постійної співпраці з громадськістю є запорукою відкритості та доступності поліції.

Професія поліцейського — це одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій в світі. Наші конкурсанти стежать за порядком на вулицях, патрулюючи територію і затримуючи людей, які порушують закон, виїжджають на місця злочинів, цілодобово.

Вашій увазі представлено 9 конкурсантів серед яких у вас є можливість обрати  одного найвідповідальнішого, найкрасивішого та найвідважнішого працівника Костянтинівської поліції.

Поліцейський‍ - це не тільки професія, це - спосіб життя‍‍‍!

Обов’язково підписуйтесь на сторінки:

➡️https://m.facebook.com/kostyantvp/  та  ➡️https://m.facebook.com/don.gunp/

➡️https://www.facebook.com/safe.hub.police/

Даний конкурс проводиться  в рамках обласного проєкту️‍ "#ПРИЄДНУЙСЯ 2.0"️‍ задля підвищення престижності служби в поліції і розвитку комунікаційних зв'язків громади і поліції.

Бажаєш зробити поліцію кращою, #ПРИЄДНУЙСЯ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #конкурс #поліція
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...