• Головна
  • У Костянтинівці триває збір підписів на підтримку петицій
14:05, 4 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці триває збір підписів на підтримку петицій

У Костянтинівці триває збір підписів на підтримку петицій

Наразі на сайті Костянтинівської міськради розміщено чотири електронні петиції, за якими триває збір підписів.

У петиції №45 Ольга Землянко вимагає встановити в місті громадські туалети.

У зверненні Ольга написала: «Прохання забезпечити в місті наявність декількох туалетів в людних місцях з нормальними умовами і з позначеннями їх місцезнаходження, для гостей міста на гугл картах і табличками покажчиками. Наявність туалетів вирішитьпроблему жахливих запахів в районі колишньої будівлі Приватбанку на ринку Ювілейному і на Центральному ринку».

За місяць петицію підтримали 59 костянтинівців. Для того, щоб звернення взяли на розгляд необхідно 200 голосів. Підтримати петицію можна за за посиланням.

У Костянтинівці триває збір підписів на підтримку петицій , фото-1

У петиції під номером 46 Вероніка Данілова просить видалити несанкціоновані написи на фасадах будинків та зупинках громадського транспорту, які рекламують наркотичні речовини.

«Прохання зафарбувати написи на будівлях, зупинках громадського транспорту в м Костянтинівка, які є нарко-тегами і нецензурними виразами. Такі написи шкодять загальному вигляду міста, будівель, громадських місць, є незаконними, також є рекламою наркоторговців, що призводить до небезпеки залучення молоді в наркотичні групи, наражає на небезпеку школярів» - написала Вероніка у зверненні.

Підтримати петицію можна за посиланням.

У Костянтинівці триває збір підписів на підтримку петицій , фото-2

Дві петиції 47 та 48 стосуються Костянтинівської школи №15, яка знаходиться в районі залізничного вокзалу. Автори петицій просять не реорганізовувати школу, не знижувати ступінь.

«Будь ласка, прислухайтесь до батьків і працівників школи, дайте нам шанс та нашим дітям отримувати повну загальну середню освіту у своїй школі і не перевантажувати сусідні школи, де діти навчаються у дві зміни» - написала Людмила Гладиш.

Підтримати петицію можна тут.

«У нашому районі не залишилося дитячих садків, немає дитячих майданчиків і скверів і єдине доглянуте місце-це шкільний двір !Ми не хочемо реорганізації! Ми не хочемо, щоб стіни цієї будівлі колись спорожніли! Ми хочемо бути почуті!» - написала Катерина Колеснікова.

Підтримати петицію можна тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #збір #підписів #петиції
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...