• Головна
  • У Костянтинівці працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства
12:23, 19 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства

У Костянтинівці працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства

Домашнє насильство та гендерно зумовлене насильство - це майже табуйовані у нашому суспільстві теми. Але мовчання приховує за собою величезний пласт наслідків, які впливають на всі сфери життя як жінок, так і чоловіків.

Жоден прояв агресії не має залишатися безкарним. Про це свідчить Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Він передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства, та гарантує невідворотність покарання для кривдника. Одним із таких сервісів є спеціалізоване формування: мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

«У Костянтинівці працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Вона була створена 3 лютого 2020 при Костянтинівському міському центрі соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді за рахунок місцевого бюджету. До складу бригади входить психолог, фахівець із соціальної роботи.

Спеціалісти приїжджають на виклик, виявляють скривджених, надають їм соціально-психологічну допомогу» - повідомила координатор роботи мобільної бригади, головний спеціаліст Костянтинівського відділу культури Світлана Ткаченко.

Усі послуги мобільна бригада Костянтинівки надає безкоштовно. Список послуг:

У Костянтинівці працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, фото-1

Робота фахівців мобільної бригади здійснюється згідно графіку роботи Костянтинівського міського центру соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00.

П’ятниця з 8:00-15:45.

Телефонний номер, за яким постраждала особа може звернутися за допомогою +380501735902 з 8:00 до 17:00 (згідно графіку роботи).

Після 17:00 можна звертатися на національну "гарячу лінії" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімні та конфіденційні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #мобільна бригада #соціально-психологічна допомога #послуги #домашнє насильство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...