• Головна
  • Як вибрати прилад для вимірювання тиску?
Реклама
16:05, 9 лютого 2020 р.

Як вибрати прилад для вимірювання тиску?

Реклама
Як вибрати прилад для вимірювання тиску?

Зміни артеріального тиску можуть бути важливим елементом діагностики захворювань серця, але часто цей факт може бути непоміченим пацієнтом. Ось чому варто придбати належний манометр на сайті health-shop.com.uaдля незалежних вимірювань в домашніх умовах. Як вибрати прилад для вимірювання артеріального тиску, ви дізнаєтеся нижче.

Що слід враховувати при виборі манометра?

Аптечна пропозиція включає широкий вибір приладів для вимірювання тиску, включаючи автоматичні, напівавтоматичні, годинникові, плечові та наручні манометри. Перш ніж зробити покупку, варто ознайомитися з наявними пристроями, їх технічними параметрами та рекомендаціями від виробників. Купуючи манометр артеріального тиску для літніх людей або із вадами зору, найкраще вибрати модель з великим зручним дисплеєм або мовленнєвою функцією.

Форми сучасних апаратів артеріального тиску, як правило, дуже ергономічні, виготовлені з дуже міцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, а естетичні цінності пристроїв підбадьорюють - використовувані матеріали зберігаються в привабливих кольорах, а все упаковано в особливий чохол, часто спеціальний мішок є додатковим аксесуаром для транспорту чи подорожей.

У випадку, коли окружність руки перевищує 32 см, варто поцікавитися наявністю більшої манжети, стандартний доступний розмір у наборі становить 22-32 см. Сучасні вимірювальні прилади дуже чутливі та точні з високою точністю вимірювань, тому варто дотримуватися правильної процедури вимірювання, тоді ви уникнете помилок, про що також буде вказано написом на дисплеї "помилка". Наявні пристрої оснащені автоматичним записом результатів, максимум для 4 осіб одночасно, це полегшує перегляд історії та подання зібраних результатів, наприклад, під час візиту до лікаря.

Вибираючи пристрій, ви керуєтесь такими факторами, як: простота використання та функціональність, швидкість і точність вимірювання, можливість збереження результатів і, перш за все, пам’ятайте, для кого він призначений.

Техніка вимірювання – як правильно виміряти тиск?

Вдома пацієнт повинен регулярно проводити 2 показання - вранці та ввечері через рівні проміжки часу (наприклад, в 6.00 та 18.00), вимірювання слід проводити приблизно через 15 хвилин відпочинку. Не слід пити протягом цього часу - правильна процедура вимірювання тиску повинна проходити в зосередженій та спокійній обстановці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...