• Головна
  • Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям
14:23, 14 лютого 2020 р.

Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям

Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що уряд спрямував мільярди гривень на зарплати вчителям, обладнання для Нової української школи та модернізацію навчальних закладів.

2,2 млрд. гривень на зарплати вчителям

Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям, фото-1

Заробітні плати педагоги будуть отримувати цього разу із розрахунку реальної кількості учнів. Таке рішення уряд прийняв 12 лютого. Для розрахунку використовували дані цього навчального року. Міністерка освіти і науки Ганна Новосад зазначила, що гроші, які зараз "докинули" на місця, не вплинуть на ставку чи обов’язкові виплати.

2,2 млрд. грн. повинні розподілитися наступним чином:

  • 933,6 млн. грн. містам обласного значення;
  • 588,4 млн. грн. бюджетам районів;
  • 712,3 млн. грн. ОТГ.

3,5 млрд. грн. на реконструкцію, ремонт, обладнання

Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям, фото-2

Для реалізації програми "Спроможна школа для кращих результатів" надали державну субвенцію у розмірі 3,5 млрд. грн. Ця програма спрямована на ремонт або завершення будівництва, закупівлю обладнання, створення нових кабінетів, оновлення інтер'єрів. 

Кошти отримають проєкти, спрямовані на:

  • завершення недобудованих будівель і споруд шкіл,
  • реконструкцію, капітальний ремонт,
  • формування нового освітнього простору.

На фінансування можуть претендувати опорні школи та інші школи, в котрих кількість учнів бbльше 350 людей. Засновники шкіл формують проєктні заявки та надають їх в облдержадміністрації. ДонОДА, у свою чергу, формує перелік усіх проектів із вказанням пріоритетних, а потім відправляє його в МОН до 13 березня.

Заявка має містити обґрунтування мети, терміни виконання, ризики, інформацію про відповідальну особу. Додаються основні дані про школу, рішення про затвердження проєктної документації, фото об’єкта і гарантійний лист про співфінансування.

До отримання коштів субвенції засновник виконує проєкт за кошти місцевого бюджету і щомісячно звітує ОДА про стан реалізації. Всі роботи та заходи в межах проєкту мають бути завершені до 31 грудня. Деталі тут.

1,4 млрд. грн. на обладнання для Нової української школи

Скільки мільярдів виділив Уряд на школи та зарплати вчителям, фото-3

Відбувся перерозподіл 1,4 млрд. грн. з державного бюджету. Кошти спрямують на нове обладнання, навчальні матеріали, розвиток вчителів. З цієї суми 1,03 млрд. грн. – на засоби навчання та обладнання для кабінетів початкової школи. 25 млн. грн. отримають школи, які пілотують Державний стандарт початкової освіти. 211 млн. грн. - на підвищення кваліфікації вчителів 5-11(12) класів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #школи #освіта #НУШ #модернізація #субвенція #гроші #МОН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...