![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
18:41, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Студенти Костянтинівського технікуму вчилися надавати домедичну допомогу
![Студенти Костянтинівського технікуму вчилися надавати домедичну доп... Студенти Костянтинівського технікуму вчилися надавати домедичну допомогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
10 лютого у Константинівському технікумі Луганського національного аграрного университету було проведено інформаційну сесію щодо діяльності Червоного Хреста.
Для студентів провели практичний майстер-клас з надання першої домедичної допомоги. Інструктор Галина Ширінова показала як діяти при кровотечах, що робити при непрохідності дихальних шляхів. За допомогою спеціального манекена відпрацювали сердцево-легеневу реанімацію.
Набуті знання допоможуть врятувати життя людині до прибуття медиків.
"Такі майстер-класи інструктори проводять за потреби населення. Якщо хочете, щоб у вашій організції, або навчальному закладі провели подібний захід, то ви можете зателефонувати та залишити заявку" - повідомили організатори.
Тел. 0627227631
За інформацією Костянтинівської міськрайонної організації ТЧХУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...