• Головна
  • Програма підготовки до тесту IELTS в мовному центрі TOWER
Реклама
10:19, 5 лютого 2020 р.

Програма підготовки до тесту IELTS в мовному центрі TOWER

Реклама
Картинки по запросу "Подготовка к тесту IELTS"

Картинки по запросу "Подготовка к тесту IELTS"

Як добре підготуватися до іспиту IELTS? Це питання задають собі багато хто з нас, тому що сертифікат IELTS є пропуском для людей, які хотіли б навчатися або працювати за кордоном. Звичайно, ви можете самі розробити питання, необхідні для здачі іспиту, але набагато краще записатися на спеціальний курс з підготовки до ielts в Києві, в мовному центрі TOWER. Відвідуючи такі заняття, ви можете очікувати, що їхня програма буде структурована таким чином, щоб учасники отримували найкращі результати під час іспиту.

IELTS (міжнародна система тестування з англійської мови) є всесвітньо популярним тестом з англійської мови, до якого щорічно приєднуються більше 3 мільйонів кандидатів. Іспит IELTS визнаний більш ніж 10 000 навчальних закладів по всьому світу, а також розглядає цей сертифікат в якості основи для нарахування балів за міжнародним студентським програмами. Доступні два екзаменаційних модуля:

  • IELTS Academic (для людей, які планують навчатися);
  • IELTS General Training (для людей, які хочуть отримати професійний досвід в англомовній країні).

У чому переваги програми?

У цьому курсі ви неодмінно дізнаєтеся, як виглядають окремі частини іспиту, і ви будете практикувати свої навички, працюючи над завданнями, аналогічними тим, які з'являться в  тесті. Курс також дозволить вам працювати на загальному рівні мови. Найбільшою перевагою курсів є те, що, підписавшись на певну групу і сплативши курс, ви, безсумнівно, отримуєте додаткову мотивацію для навчання. Заняття проходять регулярно, і ваш прогрес і навички постійно контролюються вчителем. Якщо ви досить мотивовані і дисципліновані, щоб підготуватися до тесту самостійно, ви можете використовувати численні допоміжні матеріали і матеріали, доступні в Інтернеті.

У вас є вибір при записі на підготовчу програму. Ви можете вибрати індивідуальну форму навчання або групову. Як дистанційно, так і з відвідуванням мовного Центру. Всі, хто проходить пробний тест, отримують документ про проходження програми, який містить оцінки по окремих частинах. Ми група висококваліфікованих і енергійних викладачів, з багаторічним досвідом роботи, а також педагогічними та методичними знаннями. Завдяки нам ви придбаєте практичні мовні навички, і зможете пройти тест IELTS, щоб зробите кар'єру в міжнародній компанії. Приходьте до нас і переконайтеся, що вивчення мов може бути захоплюючим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...