![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
17:28, 27 січня 2020 р.
Надійне джерело
Мешканці Костянтинівки вимагають встановлення громадських вбиралень
![Мешканці Костянтинівки вимагають встановлення громадських вбиралень Мешканці Костянтинівки вимагають встановлення громадських вбиралень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 27 січня, на сайті електронних петицій Костянтинівської міськради з’явилося звернення від Землянко Ольги Іллівни. Вона пише про існуючу проблему, а саме про відсутність вбиралень у громадських місцях Костянтинівки.
Яка ситуація з міськими вбиральнями в Костянтинівці?
Безкоштовну вбиральню можна знайти на залізничному вокзалі Костянтинівки та в парку культури і відпочинку. Платна міська вбиральна знаходиться на території ринку «Ювілейний» (у народі «Хитрий»).
Згідно з вимогами «Планування і забудови міських і сільських поселень» одне туалето-місце розраховане на тисячу людей. За останніми даними Костянтинівської міськради, у місті проживає трохи більше 70 тисяч людей. Отже, у Костянтинівці має бути 70 туалето-місць.
«Просьба обеспечить в городе наличие нескольких туалетов в людных местах с нормальными условиями и с обозначениями их местонахождения, для гостей города на гугл картах и табличками указателями. Наличие туалетов уберет проблему ужасных запахов в районе бывшего здания Приватбанка на рынке Юбилейном и на Центральном рынке» - пише в петиції Ольга Землянко.
Щоб петицію взяли на розгляд необхідно 200 голосів. Проголосувати та підтримати петицію можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...