• Головна
  • Послуги з питань нерухомості від юридичної компанії «Rav Group» в Києві
Реклама
11:57, 11 січня 2020 р.

Послуги з питань нерухомості від юридичної компанії «Rav Group» в Києві

Реклама
Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Угоди з нерухомістю - дуже дорогий процес, що вимагає великої відповідальності і юридичних знань, а також допомоги професійного юриста. Для тих, кому потрібна допомога, буде корисним дізнатися, що юридична компанія «Rav Group» в Києві, надає професійні юридичні послуги в сфері нерухомості. Ми орієнтуємося на інтереси наших клієнтів, працюємо з кожним клієнтом індивідуально, і прагнемо знайти найбільш раціональне і вигідне рішення для кожного клієнта. На сайті: https://ravgroup.kiev.ua/, є можливість отримати більш детальну інформацію про послуги та замовити безкоштовну консультацію.

Що входить в послуги?

1.Юридична перевірка нерухомості перед покупкою;

2.Дозвіл на будівництво будинку, узаконення нерухомості,

3.Допомагаємо оформити дозвіл на зовнішню рекламу;

4.Оформляємо реєстрацію на право власності і т.д.

Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Чому ми?

  • Ми команда юристів, які завжди допоможуть вам знайти найбільш підходяще і ефективне юридичне рішення. Надаючи юридичні послуги, ми завжди враховуємо потреби та очікування клієнта і прагнемо якомога швидше вирішити його проблему. Ми вирішуємо проблеми клієнтів на всіх етапах вирішення спорів, від позасудового вирішення спорів до рекомендацій щодо забезпечення виконання.
  • Ми надаємо широкий спектр послуг. Ми захищаємо і представляємо інтереси компаній, індивідуальних підприємців і приватних осіб. Готуємо документи і консультуємо по операціях, включаючи: оформлення договорів (купівлі-продажу, оренди та ін.). Укладення, зміни, розірвання, заперечування, адміністрування об'єктів нерухомості. Здійснюємо підготовку проектів угод з нерухомістю з юридичною оцінкою договорів; Надаємо допомогу в узаконення і приватизації об'єктів нерухомості;

Юристи по нерухомості в Києві прагнуть вирішити юридичну проблему найбільш зручним для вас способом при мінімальних витратах. Основними якостями, які цінують клієнти компанії, є глибоке розуміння проблеми і пропозиція найбільш оптимального рішення. Зв'яжіться з нами, і ми завжди надамо вам швидку юридичну допомогу в найбільш зручне для вас час. Ми працюємо для вас, 24 години на добу, гарантуючи позитивний результат. Будемо раді співпраці!

Контактна інформація:

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 410

м. Лівобережна, БЦ "Новий"

(відділ по роботі з клієнтами)

м. Київ, вул. Голосіївська, 7

(технічний відділ)

Телефони:

+38 (050) 789 17 72

+38 (044) 337 70 57

+38 (063) 486 23 21

 Джерело: https://ravgroup.kiev.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...