У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства"

У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок.

У п’ятницю, 29 листопада, в Костянтинівській школі №3 відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства" в межах акції "16 днів без насильства".

У заході взяли участь 605 учнів школи, 55 вчителів та 10 гостей з різних організацій та батьківської громадськості.

Акція складалася з кількох етапів та тем.

У школі були проведені: ранкові зустрічі; кола цінностей від шкільної служби порозуміння; антикорупційний урок; уроки гідності та доброти ВІД БАТЬКІВ; урок здоров'я.

Розглянуті теми: ненасильницька комунікація; гендерна рівність; права та обов'язки; правова допомога; психологічна допомога; податкове законодавство; протидія торгівлі людьми.

Учасники заходу долучилися до створення спільних картин, фотосесії зі смайлом та  обіймашок.

У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-1 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-2 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-3 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-4 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-5 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-6 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-7 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-8 У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-9

Адміністрація школи №3 висловлює подяку всім хто долучився: Мелашенко О. А. (Центр занятості), Бондаренко А. Ю ( Податкова служба)., Дужак О.В., Жданов В.М., Чубучний М.О., ( Відділення поліції), Тіщенко В.С. ( Краматорський відділ безоплатної правової доповоги), Шостир К.О.,( проект EZAUSAID) Прокопова О., Борко В., Артамонова Л. ( Батьківська громадськість), учням і колегам.

У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-10
У Костянтинівці відбувся масштабний захід "16 кроків до життя без насильства", фото-11
костянтинівка новини діти дорослі школа№3 16 днів без насильства акція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі