«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки

«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки

Гаджети з’явилися в житті українців порівняно нещодавно, але встигли полонити і дітей, і дорослих. Щодня ми користуємося гаджетами і не помічаємо скільки часу, сил та енергії витрачаємо.

Використання гаджетів під час навчального процесу – одна із проблем сучасної школи. Як її вирішити вигадала вчителька із Костянтинівки.

Інна Шулькіна – працює вчителькою в Костянтинівській школі №13, викладає англійську мову.

«Щодня я бачила дітей з телефонами та планшетами в руках. Думала, що можна вигадати аби відволікти їх від гаджетів на перервах»

Інна Борисівна запропонувала дітям намалювати свинку (символ 2019 року).

«Спочатку діти, у яких я викладаю англійську, малювали свинок на дошці під час перерв. Потім цей «вірус» розповсюдився і в інших класах нашої школи»

«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-1
«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-2

До флешмобу «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» почали приєднуватися учні різних вікових категорій, потім долучилися вчителі та батьки. Подібна практика у школі №13 триває майже 11 місяців.

Один із учнів подарував учительці диплом за найбільшу кількість свинок у класі.

«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-3

«Я не очікувала такого результату. Наша ініціатива переросла в масштабний флешмоб. Ми навіть створили у школі музей свинок. Наразі у нашій колекції не тільки намальовані свині, а поробки зроблені в різних техніках та із різних матеріалів. Акція вийшла поза межі школи. Свої роботи нам надсилають наші випускники, які живуть в інших містах та країнах».

Інна Шулькіна пропонує іншим школам долучитися до флешмобу. Свої роботи можна приносити в їхню музейну кімнату, або створити виставку у своїй школі.

Які ви знаєте способи, щоб відволіктися від гаджета? Своїми історіями діліться в коментарях.

«Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-4 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-5 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-6 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-7 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-8 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-9 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-10 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-11 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-12 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-13 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-14 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-15 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-16 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-17 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-18 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-19 «Намалюй свиню – відволічись від гаджета!» - креативність учительки із Костянтинівки, фото-20
костянтинівка новини свинки гаджети флешмоб учителька інна шулькіна школа №13
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі