• Головна
  • Школярі із Олександро-Калинового мріють поринути в туризм та світ природи
12:23, 20 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Школярі із Олександро-Калинового мріють поринути в туризм та світ природи

Школярі із Олександро-Калинового мріють поринути в туризм та світ природи

Походи, ночівля в наметі, дослідження природи – про це мріють школярі з села Олександро-Калинове Костянтинівського району.

Команда Олександро-Калинівської школи зробила перші кроки до еколого-туристичної діяльності: забезпечила туристичне обладнання для туристичного гуртка, розробила програму, а учні закупили спеціальну форму.

Для того, аби розвивався спортивно-туристичний напрям, працівники закладу освіти власноруч змайстрували частину туристичного обладнання, а учні придбали форму для туристичних заходів.

Окрім того, ми сортуємо сміття, а зібрані гроші залучаємо на придбання видаткового матеріалу для участі в актуальних конкурсах та змаганнях.

Другим кроком було написання проєкту Strong Youth, авторкою якого є Денисова Олена, завідувачка Олександро-Калинівської філії.

«Село де, розташована наша школа є досить атмосферним та унікальним, ми маємо багато ресурсу для розвитку туризму. До того ж, у школі є вчителі, які розвивають екологічну свідомість учнів та захоплюються цією темою, реалізовуючи дослідження та повноцінні проєкти. Я бачу, що в дітей є потреба, яку можна задовольнити, за умов наявності необхідного обладнання. Я вірю в те, що світ чує тебе і відповідає, коли ти озвучуєш йому свою мрію» - поділилася Олена.

Для здійснення мрії їм потрібно створити простір, де проходитимуть еколого-туристичні заходи.

«Наша ідея полягає у створенні укомплектованої відповідним обладнанням тренувальної бази для розвитку туристичних навичок, базових знань з туризму та краєзнавства, екологічно-краєзнавчих експедицій. Проєкт спрямований на розвиток учнів усіх ступенів закладу освіти з метою популяризації здорового способу життя, активного відпочинку та зв’язку з природою; а також розвитку навичок мандрівництва, орієнтування та таборування, організації змістовного дозвілля»

Для втілення мрії у життя необхідно зібрати майже 50 тис. грн.

Школярі із Олександро-Калинового мріють поринути в туризм та світ природи, фото-1

Для збору грошей проєкт розмістили на краундфандинговій платформі GoFundEd.

Ознайомитися з проєктом та підтримати можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівський район #олександро-калинове #діти #проєкт #туризм #збір грошей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...