• Головна
  • Керівництво Донецької області обіцяє сприяти розвитку пасажирських перевезень та залученню інвестицій
Новини компаній
16:03, 11 жовтня 2019 р.

Керівництво Донецької області обіцяє сприяти розвитку пасажирських перевезень та залученню інвестицій

Новини компаній

Викорінити нелегальні пасажирські перевезення, розвивати маршрутну мережу, допомагати інвесторам втілювати нові проекти в регіоні пообіцяло керівництво Донецької обласної військово-цивільної адміністрації на зустрічі з представниками цієї галузі. Зокрема, у зустрічі взяли участь голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов, представники автостанційних підприємств і найбільших в регіоні компаній, що займаються пасажирськими автобусними перевезеннями.

Для Донецької області, як і для всієї України, є характерним високий відсоток «тінізації» ринку пасажирських перевезень, через що страждають місцевий і державний бюджети, а також - пасажири, які отримують неякісні і часто небезпечні послуги, розповів профільному виданню за підсумком зустрічі керівник "Всеукраїнської асоціації автостанцій" Ігор Житинський. За його словами, представники бізнесу прийшли до керівництва обласної ВЦА з конкретними пропозиціями щодо вирішення найактуальніших проблем: неефективна система проведення конкурсів на маршрути в області, засилля «нелегалів» на ринку пасажирських перевезень, несприятливий для інвестування клімат.

«Наше об'єднання спільно з представниками найбільших в області перевізників, а також представниками ІТ-галузі розробили ряд заходів, спрямованих на вирішення проблем сфери транспортних перевезень. А головне - ці пропозиції вигідні і пасажирам, і місцевій владі, оскільки ми готові інвестувати в область: вкладати власні кошти у купівлю нового транспорту, реконструкцію старих автовокзалів у прифронтових зонах і будівництво нових об'єктів інфраструктури. Ми готові вже зараз починати відроджувати Донбас», - повідомив І. Житинський.

За словами глави "Всеукраїнської асоціації автостанцій", центральною ланкою їх ініціативи є так звана діджиталізація управління пасажирськими перевезеннями. Приватниками вже розроблена і готова до впровадження програма, що дає можливість отримувати аналітичну інформацію про обсяги пасажирських перевезень та рух транспорту. Транспортники готові ділитися цією інформацією з місцевою владою, адже це дасть можливість швидко розробляти нові ефективні маршрути пасажирських перевезень. Ігор Житинський нагадав, що з 2016 року влада Донецької області провела лише 6 конкурсів для 126 маршрутів. У той час як реальні потреби пасажирів набагато більші.

«За підсумками зустрічі можу з упевненістю сказати, що влада нас почула і дала позитивний сигнал до змін. У Донецькій обласній ВЦА пообіцяли підтримувати і всіляко сприяти тим, хто готовий вкладати інвестиції в область і працювати за законом» - підсумував глава "Всеукраїнської асоціації автостанцій".

Нагадаємо, влітку 2019 року представники транспортних компаній Донбасу уже зверталися безпосередньо до голови партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова з ініціативою посилити покарання для нелегальних перевізників.

Також в 2018 році Міністерство транспорту ініціювало створення у всіх областях робочих груп для боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями. У Донецькій області робоча група ефективно не запрацювала, оскільки до її складу не були включені представники реального бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...