![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
14:23, 13 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Костянтинівська команда перемогла в обласному турнірі з карате
![Костянтинівська команда перемогла в обласному турнірі з карате Костянтинівська команда перемогла в обласному турнірі з карате](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 7 по 8 вересня в Костянтинівці, у спортивній залі школи №13, пройшов обласний турнір з традиційного карате, присвячений Дню фізичної культури і спорту.
Участь у змаганнях взяли більше, ніж 100 каратистів із Костянтинівки, Слов’янська, а також Костянтинівського району – сел Новодмитрівки, Іллінівки і Катеринівки.
Свою майстерність продемонстрували вихованці Костянтина і Валерії Пеняшкіних, Олександра Гончаренка, Тимура Шевченка і Олексія Шаряка.
За підсумками командного заліку звання переможців здобула команда Костянтинівки, друге і третє місце розподілилися між командами Костянтинівського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...