![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
16:03, 12 вересня 2019 р.
Надійне джерело
«Натхненні успіхом» - історії успішних жінок Костянтинівки (частина 3)
![«Натхненні успіхом» - історії успішних жінок Костянтинівки (частина 3) «Натхненні успіхом» - історії успішних жінок Костянтинівки (частина 3)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Громадське формування «Гайдамаки» впроваджує проєкт «Нахненні успіхом». Розказує про успішних жінок Костянтинівки. Мета проекту – надихнути жінок, щоб кожна жінка повірила в свої сили.
У минулій публікації ви мали можливість дізнатися про Надію Зубатюк – успішну вчительку із Костянтинівки, волонтерку, яка більше 5 років читає «Безкоштовні курси української мови».
Сьогодні пропонуємо познайомитися з третьою героїнею.
![«Натхненні успіхом» - історії успішних жінок Костянтинівки..., фото-1 «Натхненні успіхом» - історії успішних жінок Костянтинівки (частина 3), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юлія Дерека – успішна жінка, журналістка, директорка радіо. Жінка вважає, що впевненість у собі та невпинне бажання до руху і розвитку- надихає на подальшу працю. Вона цінує свій внутрішній ресурс, який їй допомагає братися за нові складні завдання.
"Уся сила знаходиться всередині й тому під нашим контролем. Головне реалізуватися для самої себе" - вважає Юлія.
Історію юлії дивіться тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...