• Костянтинівські спортсмени завоювали три медалі на Кубку України з кікбоксингу
16:55, 10 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Костянтинівські спортсмени завоювали три медалі на Кубку України з кікбоксингу

6-8 вересня в Черкасах проходив Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 195 спортсменів з 20 областей України. Збірна Донецької області виборола 9 золотих, 5 срібних, 4 бронзові медалі.

Кікбоксери із Костянтинівки Джалілов Закарія і Машаріпов Шохрух увійшли до складу збірної Донецької області.

Костянтинівські спортсмени завоювали три медалі на Кубку України з кікбоксингу, фото-1

За результатами змагань Джалілов  Закарія в розділі лоу-Кік у ваговій категорії до 67 кг завоював «золото», а Шохрух Машаріпов (у ваговій категорії 69 кг) привіз «срібло» у розділі поінт-файтинг та «бронзу» у лайт-контакт, про це повідомляють на сайті фізичної культури та спорту Донецької області.

Боксери показали високі результати, з гідністю представили місто та область на змаганнях. Костянтинівські спортсмени внесли свій вклад в загальну скарбничку збірної. У підсумку Донецька область посіла друге командне місце.

До змагань боксерів підготував тренер - Харькін Денис Миколайович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #черкаси #боксери #медалі #змагання #україна #збірна #донецької #області